Станислав Ангелов и Димитър Рангелов започнаха в стартовия състав на Енерги Котбус при загубата с 0:3 от шампиона Щутгарт като гост.

Ангелов игра цял мач, докато Рангелов бе заменен от Алонефтис в 59-тата минута, когато неговият тим губеше само с 0:1.

Какау можеше да вкара за Щутгарт след половин час игра, но не успя да се разпише от дузпа. Бразилецът обаче се реваншира за пропуска от бялата точка и изведе швабите напред с попадение в 52-рата минута.

Евертон, който влезе на мястото на сънародника си Какау в 74-тата минута, отбеляза втория гол за шампионите, скоро след като се появи в игра.

Класическият резултат оформи друга резерва – Марио Гомес, седем минути преди последния съдийски сигнал.

Чавдар Янков влезе в игра за Хановер в 78-мата минута при гостуването на Нюрнберг, когато неговият тим водеше с 2:1 с два гола на Майк Ханке през първата част, а Звездан Мисимович беше намалил за домакините след час игра.

В 83-тата минута съотборникът на Янков Кристиан Шулц бе изгонен. Голмайсторът на Нюрнберг Марек Минтал успя да материализира численото превъзходство на отбора си и изравни за 2:2 една минута преди края.