Българският нападател Емил Ангелов претърпя нова загуба с отбора си Карабюкспор с 1:2 при домакинството на Ескишехирспор от деветия кръг на турската Суперлига.

Бившият футболист на Черноморец, Левски и Литекс бе оставен резерва, но се появи в игра в 78-та минута на мястото на Озмерт.

Гостите поведоха с две попадение през първото полувреме. Кьоскюн вкара за 0:1 в 11-та минута, а Карадениз удвои преднината на Ескишехирспор в 39-та минута.

Домакините успяха д вкарат само почетно попадение в 52-та минута дело на Еменике.

В добавеното време на мача Емил Ангелов можеше да вкара изравнителен гол, но пропусна единствената ситуация пред него в срещата.

След загубата Карабюк остава на пето място във временното класиране преди оставащите мачове от кръга, като отборът има актив от 14 точки и е на шест от лидера Бурсаспор.