Тримата българи Благой Георгиев, Захари Сираков и Георги Пеев взеха участие в равенството на Амкар срещу лидера Локомотив Москва – 0:0. Двата тима не успяха да си отбележат гол в мача от 21-я кръг на руското първенство.

И тримата започнаха мача като титуляри, но Георги Пеев бе заменен в 61-та минута от Мартин Якубко.

През първото полувреме Амкар тормозеше отбраната на своя съперник. Благой Георгиев изпълни пряк свободен удар в 9-та минута, центрираната топка попадна в зоната на бялата точка, но нито един от съотборниците му не успя да играе с нея, тя продължи траекторията си и срещна срещна гредата.

След равенството Амкар заема шесто място във временното класиране с 34 точки, докато Локомотив Москва е лидер с 44.