Амкар Перм завърши наравно 1:1 при гостуването си на Криля Советов в последния мач от седмия кръг на Руската висша лига. Титуляри за гостите бяха българите Захари Сираков и Георги Пеев, а Мартин Кушев се появи на терена в 81-та минута.

Домакините от Криля Советов поведоха още в деветата минута, след попадение на Руслан Аджинджал, и доста дълго успяваха да запазят преднината си.

Георги Пеев бе в основата на почти всичко интересно в атаките на Амкар, но неспирните му подавания така и не намираха целта чак до 66-та минута. Тогава българският полузащитник центрира успоредно на вратата и Новакович с глава прати топката под напречната греда за 1:1.

Десетина минути преди края в игра се появи и Мартин Кушев, в търсене на краен успех от двубоя, но Амкар не стигна до второ попадение и трябваше да се задоволи с равенството, което остави отбора на 12-то място в класирането.