През трансферния прозорец Димитър Бербатов бе свързван с трансфер в десетки клубове в Англия и по цяла Европа, а в крайна сметка се озова във Фулъм. Един от спряганите отбори с интерес към българина бе и друг лондонски отбор – Уест Хем, а сега мениджърът на „чуковете“ Сам Алърдайс призна, че наистина е искал да привлече голаджията, но клубът не е могъл да си го позволи.
„Не можехме да си го позволим. Проблемът бе трансферната сума, а големината на заплатата бе извън нашите възможности този сезон по отношение на бюджета ни“, разкри Големия Сам.
„Фулъм създаде техни собствени трансферни средства. Те знаеха, че Клинт Демпси ще напусне и един или двама други, а това им даде възможността да направят нещо голямо.
След като не успя да привлече Бербатов, Алърдайс взе под наем Анди Керъл от Ливърпул.
Коментирай