Младежкият национал на България Александър Колев беше откаран в болница, след като пострада сериозно при здрав сблъсък в мача на Геел от белгийската втора дивизия. Колев беше атакуван в борба за висока топка от двама играчи на домакините на Рьоселаре, след което беше заменен принудително.

Мачът завърши 1:1 с два гола от дузпи в последните пет минути. Адесаня откри за гостите от Геел в 85-ата минута, а минута по-късно Антъни ди Лало изравни за 1:1. Срещата беше много важна за домакините от Рьоселаре, които са точно над зоната на изпадащите и те водят с 4 точки пред Хайст. Геел пък е на 10-о място с 43 точки.

Александър Колев, който има 8 гола във втора лига на Белгия през тази година, е с комоцио и съмнения за счупен нос и счупена ръка./БТА