Българският национал Ивелин Попов се появи в игра в последните 17 минути за своя Спартак при нулевото реми с шампиона на Русия Локомотив в едно от московските дербита.

За двете нули на стадион "РЖД Арена" пре 22 037 зрители трябва доста повече да съжаляват гостите от Спартак.

Те доминираха изцяло през първото полувреме на стадиона на локомотивци, но късметът не бе на тяхна страна.

През второто полувреме играта се поизравни и мачът не успя да произведе голове – 0:0.

Но едно спорно положение, в което повторенията показаха, че нарушение срещу Зе Луиш е било вътре в наказателното поле на Локомотив, както и спасяване на вратаря на железничарите Гийерме при удар на Луиш Адриано, доказаха още повече, че домакините трябва да са по-доволни от точката във втория кръг.