Ръководството на Ювентус напредва в преговорите за подновяване на договора на нападателя Душан Влахович, съобщава La Gazzetta dello Sport. Доскоро се считаше, че 26-годишният сърбин със сигурност ще напусне Торино след края на сезона, но сега възможността да подпише нов контракт е сериозна.

Избрано от VGong

Без победител в шестголово зрелище между Рома и Ювентус

Интересът на други клубове към Влахович е охладнял, поради което той вече е готов да остане при "бианконерите". Сърбинът не е играл от ноември заради контузия, но е близо до завръщане в игра. 

Треньорът Лучано Спалети разчиташе много на нападателя преди контузията му, като много държи да го има в състава и през следващия сезон. 

От Ювентус са готови да предложат на Влахович по 6 млн. евро годишна заплата, като с бонусите може да нарасне до седем. Информацията гласи още, че на "Алианц Стейдиъм" дори са готови да подпишат краткосрочен договор със сърбина - за сезон или два. 

"Бианконерите" привлякоха Душан Влахович от Фиорентина в началото на 2022 година.