Ювентус спечели Суперкупата на Италия след победа над Наполи с 4:2 след продължения. Двубоят се игра пред 75 000 зрители на олимпийския стадион в Пекин. Шампионите от Ювентус стигнаха до успеха по драматичен начин след продължения.

Носителят на купата на Италия Наполи завърши мача с девет души след червени картони на Горан Пандев и Хуан Сунига, което наклони везните в полза на Ювентус и Старата госпожа стигна до успеха след автогол на Кристиан Маджо и попадение на Мирко Вучинич в продълженията.

Наполи започна по-добре и на почивката водеше с 2:1 след голове на Едисон Кавани и Горан Пандев. За Юве се разписа Квадво Асамоа.

През второто полувреме Ювентус тръгна в атака и в 74-а минута изравни след точно изпълнена дузпа от Артуро Видал.

Пети минути преди края на редовното време Горан Пандев бе изгонен, а в добавеното време и Хуан Сунига получи червен картон, което на практика обезкърви Наполи за продълженията.

Ювентус се възползва от численото си предимство и в 97-а минута поведе с 3:2 след автогол на Кристиан Маджо. В 101-а минута Мирко Вучинич затвърди победата, отбелязвайки четвърти гол за Юве.