Звездният тим на Реал Мадрид допусна поражение от Фиорентина с 1:2 в контролна среща играна във Варшава.

Мадридчани започнаха уверено срещата и в 4-ата минута чудесна атака проведена от Кристиано Роналдо и Анхел Ди Мария позволи на португалеца на открие резултата.

Марио Гомес възстанови равенството в 27-ата минута. Германецът, който беше капитан на "виолетовите" в тази мач се разписа с летящ плонж с глава и матира нопото попълнение в състава на "белия балет" Кейлор Навас, който беше безпомощен.

Алонсо донесе победата на италианците с попадение, което може да се счита и за автогол, тъй като топката се удари в Начо Монреал и влетя в мрежата.  Двамата треньори направиха куп смени през втората част, а това се отрази и на продукцията на терена, която беше показана от двата състава.