Милан разби с 4:0 Парма на „Сан Сиро” в мача от 25-ия кръг в Серия А. Българският нападател на гостите Валери Божинов се появи в игра в 69-та минута, като за времето си на терена не успя да помогне на своите да паднат дори почетно.

След категоричния успех, „росонерите” продължават да водят в класирането с 52 точки. На второ място е Наполи с 46 точки, а трети е Интер с 44 и два мача по-малко. Парма пък е на 15-та позиция с 26.

По два гола паднаха преди и след почивката. Първо в 8-та минута Кларънс Сеедорф вкара за 1:0 след пас на Златан Ибрахимович. Антонио Касано удвои за 2:0 в 17-та минута, след асистенция на Дженаро Гатузо.

През второто полувреме, на два пъти Робиньо в 62-та минута и 65-та минути оформи крайният резултат 4:0.