Лече успя да измъкне точка при домакинството си на Милан от 20-я кръг на Серия А като двата отбора завършиха 1:1.

През първото полувреме играчите на Милан имаха леко надмощие, но Пато и Ибрахимович така и не успяха да вкарат гол.

Началото на второто полувреме бе повече от обещаващо за „росонерите”, които поведоха в 49-та минута, когато бе пуснат дълъг пас към Ибрахимович, а шведът пребори двама играчи на Лече и с прехвърлящ удар вкара феноменален гол във вратата на Росати.

Футболистите на Милан намалиха темпото след отбелязаното попадение, а в 60-та минута Ибрахимович можеше да вкара своя втори гол в срещата, но Росати спаси неговият удар.

В 81-та минута Давид Ди Микеле стреля опасно, но топката срещна гредата на вратата на Милан.

Все пак домакините стигнаха до изравнителен гол в 82-та минута, когато Мунари подаде към Рубен Оливейра, а той бе точен за 1:1.

В края на мача Златан Ибрахимович имаше две възможности да донесе победата на Милан, но пропусна.

След това равенство Милан продължава да е на първо място, но вече само с четири точки повече от Лацио и Наполи. „Росонерите” имат 41 точки. Лече се намира в зоната на изпадащите на осемнадесета позиция с 19 точки.