Лацио стигна драматично до равенство 3:3 при гостуването си на Трабзонспор. В другия мач от група J Легия Варшава загуби с 0:1 като домакин на Аполон Лимасол.

В Турция двата отбора направиха зрелищен мач, в който Лацио се добра до точката с два късни гола.

Домакините набързо поведоха с 2:0 до 22-а минута с голове на Юсуф Ердоган и Адриан Миержейевски.

източник: БГНЕС

Еди Онази върна един гол от пасива на Лацио в 29-а минута, но малко след това Пауло Енрике отново направи преднината на турския тим 2 гола.

Изглеждаше, че Трабзон ще стигне до победата, но не така мислеше Сержо Флокари, който с два гола в последните минути донесе точката за своя отбор. В 84-а минута той се възползва от пас на Кейта и вкара за 2:3, а още в следващата атака успя да оформи крайното 3:3.

ГОЛОВЕТЕ МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ ТУК!

Във Варшава соченият предварително за фаворит Легия допусна втора поредна загуба в турнира. В 24-а минута Аполон имаше страхотен шанс да отбележи, но Гастон Сангой пропусна от дузпа. Той обаче се реваншира като реализира единствения гол в мача в 56-а минута.