Ювентус продължава да разочарова своите привърженици, след като в мач от 22-рия кръг на Серия А загуби с 1:2 като домакин на Удинезе.

Всичко по-интересно в мача се случи през второто полувреме, като освен трите гола, двубоят ще се запомни и с два червени картона.

„Бианконерите” откриха резултата след час игра чрез Клаудио Маркизио, но само 7 минути по-късно Кристиан Запата изравни. 5 минути преди края Алексис Санчес донесе победата за гостите.

Малко след това Леонардо Бонучи получи директен червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко. Голмайсторът Санчес пък напусна терена с втори жълт картон.

В класирането Удинезе измести Ювентус от шестата позиция с 36 точки. „Бианконерите” вече са седми с една по-малко.