Както българският ЦСКА, така и италианският гранд Ювентус изглежда си осигури място в групите на Лига Европа след успех в първия плейофен мач.

Бианконерите победиха с 2:1 при гостуването си на Щурм Грац и само мегасензация на реванша може да ги лиши от участие в основната схема на турнира.

Юве започна добре мача и в 15-ата минута Леонардо Бонучи с глава откри резултата след добро центриране на Диего от корнер.

Момчетата на Луиджи дел Нери позволиха изравняване осем минути преди края на мача в Австрия, когато Гордън Шилденфелд отклони топката след пряк свободен удар, изпълнен от Харис Буква и я прати в мрежата на Марко Сторари.

Ювентус стигна до очаквания успех едва в 91-ата минута на срещата, когато, както и при първия гол, вкара след ъглов удар. Центрирането бе дело на капитана Алесандро Дел Пиеро, а точният изстрел с глава на Амаури.