Интер записа четвърта поредна победа в Серия А и се изравни по точки с третия в класирането Лацио.

"Нерадзурите" сразиха у дома Катания с 2:0. Точен за 1:0 беше Антонио Касано, който се разписа с глава след центриране на Естебан Камбиасо в 28-ата минута.

Паласио пък оформи крайния успех с попадение в 85-ата минута. Като цяло домакините можеха да вкарат още няколко гола, но пропуснаха шансовете си.

"Ювентус все още са пред нас. Ние трябва да работим и да продължаваме по този мачин. Ще видим през май следващата година какво ще се случи", каза защитникът на Интер Андреа Ранокия.

Int 1-0 Cat ourmatch.net by ourmatch
Int 2-0 Cat ourmatch.net by ourmatch

Парма надигра Сампдория с 2:1 у дома след две попадения на Амаури, едното от дузпа.

С два гола на Амаури Парма победи с 2:1 Сампдория. Той бе точен в 36-та минута от дузпа и в 53-та минута, а Едер върна един гол за гостите девет минути преди края.

Сампдория доигра мача с 10 души след червен картон на Серхио Ромеро с 34-та минута.

Parm 1-0 Sampd ourmatch.net by ourmatch
Parm 2-0 Sampd ourmatch.net by ourmatch
Parm 2-1 Sampd ourmatch.net by ourmatch

Удинезе също си взе своето след 1:0 срещу слабака Пескара. Домакините играха 60 минути с човек по-малко след червения картон на Данило, но все пак стигнаха до успеха с попадение на Майкосуел в 53-ата минута.

Фиорентина се изкачи на пета позиция след 1:1 при гостуването си на Киево Верона.

Сирил Теро даде аванс на Киево в 17-та минута, а няколко секунди по-късно Гонсало Родригес изравни.

Други резултати от Серия А: Аталанта - Сиена 2:1, Палермо - Торино 0:0.