Отборите на Интер и Ювентус не успяха да се победят в мач от 3-я кръг на Серия А. Двата тима си размениха по един гол, за да си поделят точките след 1:1. Любопитното е, че най-интересната част от срещата се разви само в рамките на 120 секунди, когато последователно се разписаха Мауро Икарди и Артуро Видал.

Гостите от Торино се оказаха малко по-настъпателни в срещата, но не успяха да се възползват.

В 73-та минута на мача Алварес пусна към Мауро Икарди в наказателното поле, Киелини не успя да попречи на аржентинеца, а той с премерен удар вкара за 1:0.

Радостта на „нераздзурите“ продължи само две минути. Фабио Куалярела успя да се справи със защитата по левия фланг, топката стигна до Артуро Видал, който стреля покрай Ханданович за 1:1.

В следващите няколко минути Карлос Тевес и Мауро Икарди направиха пропуски. В края на мача гостите имаха преимущество пред вратата на съперника, но това не доведе до промяна на резултата.

След равенството Интер е лидер във временното класиране на Серия А със 7 точки, колкото има и Ювентус, който е на втората позиция.