Кремонезе се наложи убедително над Сасуоло с 4:1 при гостуването си в Реджо Емилия в мач от петия кръг на италианската Серия Б. Българският национал Валентин Антов изигра силни 90 минути за своя тим, като бе през цялото време на терена.

Марко Насти даде аванс на гостите от Кремона още в 20-ата минута, но „нероверди“ изравниха в 31-вата минута, след като Лука Моро бе точен при изпълнението на дузпа в полза на Сасуоло.

Кремонезе успя отново да поведе само четири минути по-късно чрез Микеле Колоколо, а до края на първото полувреме Денис Йонсен направи резултата 3:1 в полза на гостите след попадението си в 43-ата минута. Леонардо Серникола вкара четвъртото попадение във вратата на Сасуоло в 87-атта минута, с което оформи крайния резултат.

Кремонезе вече има 6 точки в актива си, като тимът на Валентин Антов заема 6-о място, докато Сасуоло, който през миналия сезон се подвизаваше в Серия А, е на 11-а позиция с 5 точки.