Франческо Тоти попадна в групата на Рома за реванша срещу Манчестър Юнайтед във вторник на „Олд Трафърд”. Първият двубой от четвъртфиналите на Шампионската лига завърши с победа на римляните с 2:1.

Капитанът на „вълците” страда от ишиас и пропусна гостуването на Катания вчера, но ще бъде на линия за гостуването в Англия.

В Манчестър няма да играе Симоне Перота, който е наказан. Той вероятно ще бъде заместен от наказания за първия мач перуанец Давид Писаро.

Макс Тонето все още е с контузия и дори не попадна в сред групата от 20 футболиста, които ще пътуват до Манчестър.

При победата с 2:0 срещу Катания Лучано Спалети даде почивка на Даниеле Де Роси, Алесандро Мансини, Кристиан Киву и Кристиан Панучи. Те обаче ще играят срещу Юнайтед.