Торино надцака гостуващия Рома с 3:1 с важното участие на своя нападател във форма Андреа Белоти. Той се отчете с гол и асистенция. Другата голяма фигура за Торо в днешния мач бе Яго Фалке, който пък вкара другите два, единият от дузпа.

Между тях също от дузпа за временното 2:1 точен беше ветеранът от Рома Франческо Тоти.

Първия гол реализира с глава Белоти в 8-ата минута. В 53-ата минута от бялата точка Фалке затвърди аванса на торинци на 2:0. После Тоти върна един също от бялата точка, за да дойде моментът отново на Фалке, направил Войчех Шчесни безпомощен за 3:1.

Римляните създадоха доста голови положения, но реализира само веднъж и то от 11-те метра. В интерес на истината и торинци имаха доста положения в мача.

След този мач от шестия кръг на италианската Серия А Рома е четвърти с 10 точки, а Торино е осми с осем точки.