Отборът на Торино постигна първа победа през сезона в Серия А, като във втория кръг буквално разкъса гостуващия Сасуоло. „Биковете” се наложиха с 3:0 в мач, в който главно действащо лице беше звездата им Андреа Белоти. Таранът вкара изумителен дебютен гол за сезона, а в края на мача записа и асистенция за третото попадение.

Торо имаше няколко изгодни положения през първата част, като откри чак в 44-ата минута. Чакането обаче определено си заслужаваше, тъй като Белоти бе подготвил нещо специално за домакинските фенове. Лоренцо де Силвестри се спусна отдясно на скоростен пробив и центрира фалцово към далечната греда. Там Белоти от трудна позиция дори не се замисли, а извъртя жестока задна ножица, с която сащиса вратаря Андреа Консили – 1:0.

Макар че диктуваше събитията и през втората част, Торино отново бе принуден да трепери до последните минути. Всичко приключи за гостуващия Сасуоло в 84-ата минута, когато халфът Дънкан направи кошмарна грешка при опит да върне към вратаря си. Пасът му излезе доста крив и слаб, а Яго Фалке дотича и овладя. Испанецът търпеливо изчака пристигането на Адем Ляич, който реализира на празна врата – 2:0.

Две минути преди края Белоти окончателно заличи всякаква интрига. Таранът получи топката в наказателното поле и намери начин през куп съперници да сервира асистенция за Джоел Оби. Бившият играч на Интер реализира с лекота с шут от около 7 метра – 3:0.

Така Торино събра в актива си 4 пункта и временно излезе на третата позиция. Лидери са Ювентус и Интер с 6 точки от 2 мача. Сасуоло от своя страна е 13-и със само една точка.