Сасуоло и Торино завършиха наравно 1:1 в мач от 28-ия кръг на Серия А. Така "неровердите" прекъснаха серията си от четири поредни победи. Тимът има 37 точки и заема 12-о място във временното класиране. "Биковете" са с точка повече.

Двата отбора изиграха интересен мач с куп голови положения пред двете врати. Сасуоло поведе в 36-ата минута, когато Андреа Пинамонти се възползва от лошо изчистена топка от противниковата защита и матира вратаря за 1:0.

В 58-ата минута Арман Лориент беше изведен сам срещу стража на гостите и успя да се разпише. След намесата на ВАР обаче голът беше отменен заради засада.

В 66-ата минута Торино стигна до изравнителен гол. Антонио Санабрия се възползва от подаване на Валентино Лазаро за крайното 1:1.