Торино победи с 2:0 като гост Лече. Срещата беше от 26-ия кръг на Серия А. Точни за успеха на "биковете" бяха Вилфред Синго и Антонио Санабрия в рамките на три минути през първото полувреме.

Успехът беше втори пореден за гостите, които събраха 37 точки и заемат седмо място във временното класиране. Лече е 15-и с 27 точки, като тимът вече е в серия от три поредни загуби.

В 20-ата минута Алексей Миранчук проби и намери Синго в наказателното поле, който насочи топката в левия ъгъл на вратата за 0:1.

Три минути по-късно Санабрия получи страхотен пас от Неманя Радонич и от десетина метра със силен удар се разписа за 0:2.

Нови голове в мача не паднаха, а през първата част двамата треньори Марко Барони и Иван Юрич бяха изгонени.