Торино се изкачи на осмо място в генералното класиране на италианското първенство по футбол, след като спечели с минималното 1:0 срещу Монца в мач от 30-ия кръг.

Торино е с 44 точки и една повече от Фиорентина и Лацио, а Монца има още една по-малко.

Торино стигна до единствения гол в 69-ата минута. Матео Песина от Монца извърши нарушение в наказателното поле на гостите и главният съдия посочи бялата точка, а Антонио Санабрия изпрати топката покрай стража Микеле Ди Грегорио от наказателния удар. Три минути по-късно Монца остана с човек по-малко след втори жълт картон на Матео Песина.

Дженоа и Фрозиноне завършиха наравно 1:1 в друг мач от 30-ия кръг на Серия "А". Алберт Гудмундсон откри резултата от дузпа в 30-ата минута. Шест минути след това Рейниер изравни.