Отборите на Торино и Парма направиха зрелищно реми 4:4 в мач от 24-тия кръг в Серия А. Двубоят предложи невероятни емоции на зрителите, след като бяха свидетели на редица обрати.

Стелоне откри резултата за домакините още в 11-тата минута, но до края на полувремето Парма успя да вкара цели 4 гола и да доведе до съкрушителното 4:1.

Газбарони вкара два гола само в рамките на три минути – между 29-тата и 32-рата. 10 минути по-късно пък Мороне направи 3:1, а в следващата атака Игор Будан довърши домакините.

С това обаче шоуто за първото полувреме не бе приключило. Натали в последната минута на частта върна интригата в мача.

Стелоне в 69-тата направи драмата пълна като вкара за 3:4. Ди Микеле в 81-вата пък оформи крайното 4:4 за кеф на феновете на Торино.

Преди изиграването на другите срещи от кръга Торино е на 12-то място, а Парма на 16-та позиция.