Останалият с десет човека тим на Ювентус победи с 2:1 при гостуването на Парма в среща от италианската Серия А.

Тимът от Торино започна добре 2010 година, намалявайки разликата от лидера Интер на девет точки. Чиро Ферара започна мача със схема 4-4-1-1, като Диего играеше зад Давид Трезеге.

Ювентус откри резултата още с първата си възможност. След едно центриране от корнер, Киелини продължи към оставения непокрит Хасан Салихамиджич, който откри с глава в 3-та минута.

Парма обаче успя да изравни чрез бившия играч на "бианконерите" Никола Аморузо, който надви Манингер с глава след центриране на Дамяно Ценони в 25-та минута. Кателини пък си вкара автогол в 39-та минута след едно разбъркване в наказателното поле на "дуковете".

Мартин Касерес получи червен картон в 74-та минута и остави своите съотборници с човек по-малко, но гостите все пак успяха да спечелят с 2:1.

Валери Божинов се появи като резерва за Парма в 67-та минута, но не успя да помогне на своя тим.