Отборът на Специя стигна до равенство 1:1 при визитата си на Верона в мач от 34-ия кръг на Серия А. В състава на гостите в игра не се появи българският национал Андрей Гълъбинов.

Верона стигна до гол още в четвъртата минута чрез Кевин Лазаня, но попадението му бе отменено след намесата на видеоповторението заради засада. В 43-тата минута Лазаня отново прати топката в мрежата на Специя, но голът му отново бе отменен заради засада, този път от страничния съдия.

Еди Салседо даде преднина на домакините с гол секунди след подновяването на играта през второто полувреме. Специя все пак успя да стигне до точката в самия край на срещата, когато Рикардо Сапонара реализира за 1:1.

Във временното подреждане Верона заема десетото място с актив от 42 точки, докато Специя на Андрей Гълъбинов е 15-ти с 34 пункта.