В мач от 20-я кръг на Серия А Киево постигна важна победа с 1:0 като гост срещу прекия си конкурент в борбата за оцеляване в италианския елит Реджина.

Домакините завършиха мача с човек по-малко, след като Кармона бе изгонен в 41-та минута с директен червен картон.

Отборът на Реджина бе много близо до това да задържи равенството с човек по-малко на терена, но в дадените от съдията четири минути продължение футболистите на тима от Реджо ди Калабрия се пречупиха и допуснаха гол.

Във втората минута на даденото от съдията продължение Винченцо Италиано с много хубав далечен удар направи безпомощен вратаря на Реджина Кампаньоло.

След тази победа Киево излезе на 18-о място с 16 точки, докато Реджина се закотви на последната 20-а позиция с 13 точки.