Сиена пожела капитана на Лацио
Сиена пожела капитана на Лацио

Спортният директор на Сиена Стефано Антонели потвърди, че клубът има интерес към привличането на капитана на Лацио Томазо Роки през зимата.

35-годишният нападател рядко получава шансове за изява през този сезон в конкуренцията на Мирослав Клозе в римския тим и орлите едва ли ще му правят спънки, ако бившият италиански национал пожелае да премине в отбор, където ще може да играе редовно.

„Роки е играч, който харесваме, но мисля, че има още много отбори, които биха го поискали. Мога обаче да потвърдя, че не сме влизали в контакт с Лацио“, каза Антонели.

От началото на сезона Томазо Роки записа само три мача за орлите, където, освен с Клозе, трябва да се бори още с конкуренцията на Серджо Флокари, Либор Козак и Мауро Сарате.

Шефът на Сиена също така отрече слуховете за интерес към младия нападател на Интер Марко Ливая.