Отборът на Сасуоло се завърна на победния път, надделявайки като гост на опашкаря Кротоне. Тимът на треньора Роберто Де Зебри се наложи с 2:1 и прекъсна серия от пет двубоя без успех.

Доменико Берарди откри за Сасуоло след четвърт час игра, възползвайки се от пас на Франческо Капуто. Домакините обаче бързо изравниха. Още в 26-ата минута Адам Унас възстанови статуквото в Кротоне.

Минути преди края на първото полувреме домакините пропуснаха отличен шанс да направят пълен обрат на резултата. В 41-ата минута Самуел ди Кармине пропусна от бялата точка.

В началото на второто полувреме Франческо Капуто донесе трите точки за Сасуоло, като на свой ред застана на дузпата, но бе безпощаден.

Сасуоло се намира на осма позиция във временното класиране на Серия А, докато Кротоне е последен в подреждането.