Отборите на Сасуоло и Каляри не успяха да се победят и завършиха 1:1 в мач от 33-я кръг на Серия А. По този начин Сасуоло остава в опасната зона на изпадащите, като заема 19-а позиция с 25 точки. Каляри е на 15-о място с 33.

Гостите започнаха много по-активно двубоя, но въпреки това не успяха да използват създадените възможности.

За сметка на това домакините първи стигнаха до гол. В 36-та минута Симоне Дзадза получи пас през центъра от Никола Сансоне, 22-годишният нападател направи няколко крачки в наказателното поле и с премерен удар от точката на дузпата откри за 1:0.

Малко след подновяването на играта обаче гостите от Каляри стигнаха до изравнително попадение. В 47-та минута главният рефер отсъди дузпа срещу Ибарбо, а Агим Ибраими не се поколеба за крайното 1:1.