Битката на дъното в Серия "А" между Каляри и Салернитана остана без победител. Двата тима, които заемат последните две места във временното класиране, се изправиха един срещу друг в сблъсък от 14-ия кръг, който завърши при резултат 1:1.

Сардинци първи взеха преднина в мача в 73-ата минута с гол на Леонардо Паволети, който се възползва от чудесен пас на Жоао Педро и вкара за 1:0.

Драмата обаче настъпи в последната 90-а минута, когато гостите се добраха до изравняване чрез Федерико Бонацоли, който засече центриране на Зортеа.

Това реми обаче не бе от полза за никой от двата тима, които остават на 19-ата и 20-ата позиция в таблицата с по 8 спечелени точки до момента. Каляри е с едни гърди напред заради малко по-добрата си голова разлика.