Египтянинът Мохамед Салах блесна с гол и добра игра при неофициалния си дебют за Рома, който победи на „Местая“ Валенсия с 3:1 в контрола.

Новото попълнение в редиците на Рома Мохамед Салах бързо излезе на преден план. Още в 8-ата минута египтянинът се разписа, давайки ранна преднина на италианците.

В 25-ата минута „вълците“ направиха показна акция, която доведе до втори гол за тях. Колективното действие бе завършено успешно от овдещата фигура на тима Франческо Тоти за 0:2.

Шест минути по-късно Фегули се възползва от грешка на Янга-Мбиуа и намали резултата за Валенсия -1:2

В 57-ата минута Жервиньо вкара голям гол, с който покачи на 3:1 за гостите. Това се оказа и крайният резултат, с който Рома надви Валенсия.