Сиена загуби с 3:4 от Милан. Новото бразилско попълнение на „росонерите” Роналдо направи много силен мач и вкара първото си попадение с фланелката на новия си отбор. Бразилският нападател откри резултата в 15-та минута, а след това добави още едно попадение в 81-та.

Интер победи с минималното 1:0 Каляри. В 11-та минута Бурдисо донесе 16-та победа от началото на сезона за отбора от Милано. Само притежателите на абонаметни карти за домакинските мачове на Интер можаха да наблюдават мача на своите любимци.

Емполи изненадващо надделя над Рома с 1:0. Победата за домакините дойде чрез Поци, който се разписа в 4-та минута.

Интер вече води с 14 точки пред втория Рома.

Утре от 16 часа са мачовете: Реджина – Аталанта, Асколи – Удинезе, Лацио – Торино, Парма – Сампдория, Ливорно – Месина, Катания – Фиорентина, Палермо - Киево