Рома победи с 2:0 при гостуването си на Реджина и по този начин „вълците” оглавиха временното класиране в италианската Серия А. Столичани са с пълен актив от точки 9 и все още не са допуснали гол в своята врата.

Резултатът бе открит от Жуан в 50-та минута, а крайният резултат оформи Франческо Тоти в 84-та минута.

Наполи надделя с 2:0 над Сампдория. „Небесносините” се изкачиха на трето място в класирането, а головете за победата вкараха Салайета в 43-та и Хамски в 76-та минута.

Дженоа и Ливорно си разделиха по една точка, след като завършиха 1:1. Гостите поведоха в 51-та минута чрез Тавано, който бе точен от дузпа, но домакините се добраха до изравнително попадение в 56-та минута, след като Бориело се възползва от грешка в защитата на Ливорно. Видигал от гостите бе изгонен в 86-та минута, а Юрич от домакините го последва в 90-та.

Палермо и Торино завършиха 1:1, след като домакините поведоха в 4-та минута чрез Симплисио, но Рекоба донесе точката за „биковете” в 54-та минута.