Рома постигна много важна победа с 1:0 при домакинството си на Сиена в мач от 25-я кръг на Серия А.

Домакините срещнаха сериозни проблеми срещу сгъстената защита на Сиена, но все пак стигнаха до много важните три точки.

В началото на второто полувреме Жуан бе заменен от Сюлейман Диамутен, като бразилецът има лека травма и е под въпрос за мача с Арсенал от Шампионската лига.

Единственият гол в срещата отбеляза Родриго Тадей, който се възползва от грешка в отбраната на Сиена.

В края на мача старши треньорът на Рома Лучано Спалети се опита да запази силите на някой от основните си футболисти преди мача с Арсенал, като смени Франческо Тоти и Сисиньо.

След победа Рома вече се намира на четвърто място с 43 точки, докато Сиена е на четиринадесета позиция с 27 точки.