С гол на резервата Симоне Индзаги минута преди края Лацио измъкна 1:1 като домакин на новака Лече в изтеглен мач от шестия кръг на италианското футболно първенство.

Столичани продължават да водят в класирането с 13 точки, но и с мач повече, пред Наполи с 11 и Удинезе, Интер и Катаня с по 10, които играят утре. Лациалите започнаха по-добре двубоя, но в 26-ата минута гостите изненадващо поведоха. Симоне Тирибоки се възползва от центриране от дясно от фаул на Тициано Поленги с мощен удар с глава откри.

През втората част римляните натиснаха сериозно, но трудно преодоляваха стабилната защита на съперника. Александар Коларов нацели напречната греда от фаул в средата на втората част, а след това Горан Пандев пропусна два шанса да изравни. В 89-ата минута Индзаги беше оставен непокрит в наказателното поле и отблизо направи 1:1. Ако Лацио беше спечелил, тимът щеше да запише най-добрия старт в първенството след 6 изиграни кръга в историята си.