По изключително драматичен начин завърши двубоят между Реджина и Ювентус от поредния кръг на Серия А. Срещата завърши 2:1 за Реджина като победния гол падна в 3-тата минута от даденото от съдията продължение.

Бриенца в 32-рата минута откри в полза на домакините, а при този резултат завърши първата част.

Изравнителното попадение падна едва в 71-вата минута и бе дело на живата легенда на „бианконерите” Алесандро Дел Пиеро. Нападателят се възползва от грешка в отбраната на Реджина и вкара за 1:1.

Когато всички очакваха срещата да завърши при равенство, в третата минута на продължението съдията Дондарини даде дузпа за нарушение на Дзанети. 11-метровият удар бе реализиран от Никола Аморузо, който оформи крайното 2:1.

Във временното класиране Юве остана на 3-то място, но пропусна възможността да излезе 2-ри. Реджина пък е на предпоследната 19-та позиция с 21 точки.