Треньорът на Наполи Еди Реджа остава на поста си, въпреки че вчера заплаши, че ще напусне тима, след като във втори пореден мач неговите възпитаници не успяха да победят у дома намиращият се в криза Лацио, съобщи президентът на тима.

„В моменти като този могат да се кажат много приказки и коментари. Реджа ме увери, че остава”, каза босът Аурелио Де Лаурентис.

Снощи неаполитанците и римляните направиха 2:2 на Сан Паоло, като орлите водеха до 90-ата минута, а домакините се добраха до хикса с попадение от дузпа в последните секунди.

В четвъртък Наполи отпадна от Лацио турнира за Купата на Италия, завършвайки 1:1 в реванша и след като беше загубил с 1:2 на Олимпико.

Наполи е на десето място в Серия А с актив от 24 точки, колкото има и деветият – еврошампионът Милан, който обаче е изиграл по-малко мачове.