Отборите на Сампдория и Щутгарт завършиха наравно 1:1 в мач от група С на турнира за Купата на УЕФА.

Двата отбора изиграха сравнително равностоен мач с лек превес на домакините, но като цяло равенството бе най-логичният резултат.

Румънският национал Киприян Марика откри резултата за „швабите” в 9-тата минута, а Самарко възстанови равенството в 39-тата.

В другия мач от групата Стандарт Лиеж постигна важна победа с 1:0 като гост на Партизан и по този начин почти сигурно си осигури място в следващата фаза. Партизан пък от своя страна се прости с турнира, след като от 3 мача има 3 загуби и не може да заеме някое от първите три места.

Единственото попадение на стадиона в Белград отбеляза Де Камарго в 36-тата минута на срещата.