Парма спечели с минималното 1:0 двубоя от 27-ия кръг на Серия А срещу Дженоа. Победното попадение дойде от Куцка в 78-ата минута на срещата.

Парма имаше възможност да открие резултата в 38-ата минута, когато Роберто Иглезе излезе на отлична позиция, но ударът му не намери целта. До почивката не паднаха попадения и двата тима се оттеглиха на почивка при нулево равенство.

Все пак Парма съумя да открие резултата с попадение на Куцка, който беше на точното място в точното време, но съдията прегледа ситуацията с ВАР и призна гола. В последните минути на мача Дженоа опита да изравни резултата, но не сполучи и Парма спечели двубоя.

След тази победа Парма е на 11-ото място с актив от 33 точки, а Дженоа е на 13-ото с 30.