В мач от 32-я кръг на Серия А Палермо доста изненадващо победи Ювентус с 3:2, като домакините напълно заслужено се поздравиха с трите точки в срещата.

Палермо поведе още в 11-та минута, когато Амаури с великолепен удар препарира вратаря на торинци Буфон и топката влезе в мрежата му.

В 45-та минута Касерта центрира опасно в наказателното поле на Ювентус, където Амаури бе пласиран най-добре и бразилецът с глава прати топката за втори път в мрежата на Буфон.

В 52-та минута Мохамед Сисоко отправи силен и опасен удар по посока на вратата на домакините, но Фонтана отби неговият удар, след което при добавката Дел Пиеро не остави шансове за вратаря на Палермо и намали пасива на Ювентус.

В 71-та минута Трезеге стреля опасно, но Фонтана изби топката, която отново попадна в краката на Дел Пиеро, който за втори път се разписа във вратата на Палермо.

В 88-та минута Касани с далечен удар изненада Буфон и топката навести за трети път мрежата на Ювентус.