Отборите на Антонио Вутов и Радослав Кирилов отпаднаха във втория кръг на турнира за купата на Италия по футбол.

Вутов започна като титуляр за третодивизионния Козенца при загубата с 2:4 след изпълнение на дузпи при гостуването на втородивизионния Виченца. Той беше заменен в 65-ата минута от Андреа Аригини, който в последствие откри резултата в началото на продълженията.

В 106-ата минута Стефано Джакомели изравни за домакините от бялата точка, а при дузпите футболистите на Виченца показаха повече хладнокръвие и продължават напред в турнира.

Кирилов също започна в стартовия състав на третодивизионния Зюд Тирол при поражението с 0:2 от втородивизионния Пескара като гост. Той беше заменен в 74-ата минута от Алберто Спаньоли. Матиа Валоти (16) и Лукас Торейра (51) донесоха успеха на домакините./БТА