Милан се издъни за втори пореден път в Серия А, след като завърши 1:1 с Парма на своя стадион „Сан Сиро”. В предишния кръг „росонерите” не успяха да победят Сиена и завършиха при същия резултат.

С гол на Зеедорф в 44-та минута домакините поведоха в резултата, но Писану в 73-та донесе ценната точка за „пармалатите”.

Това е трето равенство за Милан от началото на сезона. „Росонерите” имат само една победа и се намират на шеста позиция с 6 точки, а Парма е на 14-та позиция с 3 точки.

Удинезе победи с 2:0 Реджина, като головете за домакините бяха дело на Ди Натале в 5-та и 62-та минута.

„Фриуланите” се намират на второ място във временното класиране с актив от 7 точки, а Реджина е на 17-о място с едва две точки.