Верона победи с 2:0 като гост СПАЛ в двубой от 18-ия кръг на Серия А. Гостите откриха резултата в 14-ата минута, когато ветерана Джампаоло Пацини засече центриране на Дарко Лазович и реализира неспасяемо с глава в мрежата на Бериша. Домакините се опитаха да се върнат в мача, но възпитаниците на Иван Юрич умело се бранеха. В 38-ата минута СПАЛ остана и в намален състав. Ненад Томович бе изгонен с директен червен картон заради грубо влизане в краката на Давиде Фараони.

През вторачата част нещата не се промениха и гостите оформиха крайния резултат пет минути преди края на срещата. Лазович стреля, но Бериша отрази удара, при което Мариуш Степински отблизо реализира за - 2:0.

С победата Верона се изкачи на 9-ото място в класирането с 22 точки, докато СПАЛ е на предпоследната позиция само с 12 пункта.