Наполи се подигра с Удинезе, след като го победи с 5:0 като гост. За новаците в Серия А с два гола се отличи бившият нападател на Ювентус Марсело Салайета, който бе над всички в този мач.

Домици, Лавици и Соса добавиха по още едно попадение за убедителния успех на Наполи.

Рома също нямаше проблеми срещу Сиена и „вълците” се поздравиха с класически успех 3:0. Акилани откри резултата в 17-та минута, а Людовик Жули и Франческо Тоти оформиха крайния резултат в срещата.

Ливорно загуби с 2:4 от Палермо. Много силен мач за гостите направи Фабрицио Миколи. Той отбеляза два от головете за „розовите” в 22-та и 37-та минута. Преди него Ринаудо в 9-та бе открил резултата, а четвъртото попадение за гостите вкара Амаури в 41-та минута. Росини и Грандони направиха по-почетна загубата на „биковете”.