Наполи и Удунезе не успяха да се победят в изтеглен мач от 22-ия кръг на италианската Серия А. Двата тима поделиха точките за 2:2.

Домакините от Неапол започнаха много силно мача и само след половин час игра вече водеха в резултата с два чисти гола. Леваци откри в 24-ата минута, а само четири по-късно звездата на домакините Хамсик покачи за 2:0.

Успокоени от комфортната си преднина домакините намалиха темпото и в 36-ата минута сгрешиха фатално, когато след неразчетени действия в отбрана гостите стигнаха до дузпа. Ди Натале бе точен от бялата точка и така намали преднината на Наполи.

В последната минута на първата част Удинезе стигна до нов гол, а негов автор стана италианският национал Фабио Куалярела.

През второто полувреме и двата тима имаха отлични възможности за гол, но в крайна сметка до ново попадение не се стигна. След спечелените точки и двата тима запазват местата си във временното класиране поне до утре, когато са останалите мачове от кръга.