В мач от 13-я кръг на Серия А Наполи изпусна да победи Каляри и двата отбора завършиха 2:2, като по този начин домакините остават на трета позиция, но вече на шест точки от лидера Интер.

Наполи поведе в 9-та минута след попадение на Хамсик, но Лопес изравни в 55-та минута.

Лавеци в 84-та отново даде гол преднина за домакините, но Конти изравни в 90-та и донесе точката на Каляри.

Лацио измъкна точката срещу Дженоа и двата отбора завършиха 1:1. Диего Милито се разписа в 69-та минута, но в 80-та Осман Дабо изравни за „римските орли”.

Рома записа убедителен успех с 3:0 като гост на Лече. Вучинич в 11-та даде гол преднина за „вълците”, след което Жуан в 38-та минута удвои преднината за своя отбор.

В 49-та минута Франческо Тоти оформи крайния резултат в срещата.

Сампдория постигна класическа победа с 3:0 срещу Катания. Белучи се разписа за отбора от Генуа в 6-та минута, след което последваха два нови гола дело на Антонио Касано в 62-та и 90-та минута.

Киево загуби с 0:2 от Сиена, докато Болония и Палермо не успяха да се победят и завършиха 1:1. Реджина се наложи с 3:1 над Аталанта.