Отборът на Удинезе завърши 0:0 при домакинството си на Интер Милано в мач от 35-ия кръг на италианската Серия „А”. Точката е много ценна за тима от „Дачия Арена”, който е в яростна битка за мястото си в елита на Италия. Тимът от Удине заработи актив от 34 точки след 35 кръга, докато Интер остава трети с 63 точки, като дава шансове на останалите отбори, борещи се за Топ 4 да се доближат до „нерадзурите”.

Първият шанс бе за Интер, след като Раджа Наинголан стреля от средна дистанция, но Хуан Мусо направи блестящо спасяване, спирайки топката. Следващата голяма възможност за гол пред Интер дойде в 47-ата минута, но удар на Лаутаро Мартинес бе отразен от Мусо отново.

Последва пореден пропуск за Наинголан в 64-ата, както и втори сериозен шанс пред Лаутаро Мартинес. В 87-ата минута пък Балде Кейта опита рязък удар към левия ъгъл, но вратарят на Удине се прояви за пореден път блестящо, боксирайки в ъглов удар.