Треньорът на Лацио - Маурицио Сари, даде мнението си за загубата с 0:2 от Милан. Специалистът смята, че отборът му е на прав път, въпреки поражението.

“Направихме впечатляващо първо полувреме, но създадохме много положения, които не превърнахме в голове. През първите 15 минути на второто полувреме се борихме да напуснем нашата половина, след което имахме добър период в между двете попадения. Полузащитата беше много агресивна през първото полувреме, печелеше топката и няколко пъти влизаше в противниковата половина. Но когато трябваше да понасяме атаките, ние засядахме твърде надълбоко и не си давахме достатъчно възможности да дишаме и да отблъскваме натиска. Загубихме мача с няколко бързи слизания към нашата врата на футболисти с по-добро темпо от нашето, но все още мисля, че сме на правилния път”, каза Сари.